Законопроект №4855 – Податкова реформа

     Зменшити податкове навантаження на підприємства. Дати бізнесу можливість виплачувати гідну заробітну плату своїм працівникам.

 Законопроект М.Опанащенко № 4855 передбачає:
     — заборонити податкові перевірки підприємств. Це усуне корупцію та зменшить штат податківців утричі;
     — зниження соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування до 17% – для всіх підприємств та підприємців;
     — скасування найкорумпованішого податку – ПДВ. Досить сплачувати хабарі та відкати в кишені податківцям!
     — скасування державного контролю витрат підприємств — заборона прямого втручання контролюючих і правоохоронних органів у діяльність підприємств;
     — скасування оподаткування прибутку підприємств – заміна податку на прибуток підприємства оподаткуванням прибутку його власників. Оподатковуватися будуть тільки ті кошти, які вилучаються власником з обігу підприємства. Зароблений підприємством прибуток, що використовується ним у своїй діяльності, оподаткуванню не підлягатиме.
       ПДВ – зараз це згубний для наших підприємств, найкорумпованіший податок в Україні. Його критикують всі державні керівники. Але кожен міністр, як тільки приходить на посаду, відразу забуває про всі вади і недоліки оподаткування доданої вартості. Кожен український  підприємець знає – заплати податківцю 7-10% від нарахованої суми ПДВ – і податок можеш не сплачувати. Вже 22 роки ми боремося з корупційними схемами ПДВ.
Зараз витрати держави на стягнення, перевірку цього податку, відшкодування та пільги вже перевищують суми від його надходжень до бюджету. Великий бізнес взагалі не сплачує ПДВ, оскільки купив собі вплив на розподіл пільг, має значне лоббі в парламенті та «карманних» чиновників у фіскальних та контролюючих органах.
Ситуація з ПДВ дійшла до такого абсурдного стану, що подолати його корупційну складову можна лише ліквідувавши сам податок. Система адміністрування, відшкодування та здобуття податкового кредиту з ПДВ, стали тотальною корупційною схемою, яка позбавляє обігових коштів підприємств, вимиває кошти з державного бюджету, який і без того дефіцитний, в постійні «галузі-відшкодуванці».
Українські підприємства намагаються систематично зменшувати свою фактичну прибутковість за рахунок збільшення витрат, адже жодна діяльність не витримує існуючого надмірного податкового навантаження у розмірі 93 копійки на кожну зароблену гривню.
Прибуток – це основний результативний показник діяльності підприємств, але існуюча система оподаткування викривляє цей показник, оскільки змушує платників податків шукати шляхи мінімізації прибутку  в цілях оподаткування, а це, в свою чергу, призводить до приховування прибутку від акціонерів (власників) і не відображає реальний фінансовий стан підприємств для інвесторів, перешкоджаючи процесу капіталізації ринку.
Під виглядом оптимізації оподаткування прибутку організуються такі схеми руху товарно-сировинних і фінансових потоків, за яких прибуток розчиняється у посередницьких структурах або фіктивних підприємствах.  Таким чином прибуток приховується не тільки від оподаткування, але і від акціонерів.
Інвестор не може повністю контролювати грошові потоки власного підприємства.    Намагаючись зрозуміти те, що відбувається з грошовими потоками, інвестор віддає перевагу створенню нового «свого» підприємства.
Тому на даний час в Україні матеріально-технічна база 80% великих існуючих підприємств майже знищена. А приватизація державних підприємств можлива лише у вигляді продажу їх майнових комплексів. Фактично це – лише продаж зношеної нерухомості, яка за документами, як правило, має мізерну вартість, а не продаж діючого бізнесу по його реальній ринковій ціні. Тому від такої приватизації державних підприємств бюджети недоотримують великі суми коштів.
Майже всі підприємства в Україні – це підприємства з одноосібним власником, а їх акціонерність є лише фікцією. Участь кількох власників (інвесторів) в українському підприємстві неможлива. Адже жоден інвестор не буде солідарно з іншими фінансувати підприємство, якщо там не буде забезпечено прозорість товарних, фінансових потоків та гарантовано контроль прибутковості.
«Подвійна бухгалтерія», з одного боку забезпечує мінімізацію оподаткування, а з іншого — змушує кожного інвестора приймати безпосередню участь у роботі підприємства. Без такої участі інвестор не в змозі проконтролювати реальні показники прибутковості підприємства.
Тому в Україні відсутній і фондовий ринок, і ринок інвестицій. Існуюча система оподаткування знищує інвестиційну привабливість українських підприємств та робить їх продукцію не конкурентоздатною.
Податок на прибуток – це опосередкований контроль держави за витратами підприємств, що є пережитком радянської планової системи.
В умовах ринкової економіки і відсутності підтримки бізнесу з боку держави підприємства повинні бути повністю вільними у здійсненні своїх витрат. А у нас зараз ситуація, коли підприємство фактично може здійснювати свої витрати лише за погодженням контролюючих органів, оскільки невідповідність статей, часу чи суми витрат може стати причиною значного збільшення суми сплати податків.
Фіскальні служби, податкова інспекція стають учасниками роботи підприємства та планування його діяльності. Вони напряму втручаються у діяльність підприємства через свої повноваження контролю його витрат. Контролюючі органи мають можливість зайти на підприємство з будь-якого приводу для проведення перевірки чи отримання документів. При цьому для проведення якісної перевірки діяльності підприємств податкова інспекція не має навіть достатньої кількості кваліфікованих фахівців. Тому такі перевірки лише заважають діяльності підприємств і не мають жодних результатів окрім розвитку корупції та зловживань у контролюючих органах, а також використання фіскальних органів для рейдерських захоплень підприємств чи зайняття окремими суб’єктами господарювання домінуючих та  монопольних позицій на ринку.

Прийняття законопроекту забезпечить:

  • зниження податків та скасування перевірок податківців. Вільний самостійний розвиток бізнесу та створення нових робочих місць з нормальною зарплатою та соціальними гарантіями. Працюючі люди та їх родини будуть мати гідний рівень життя.
  • зниження податкового навантаження на бізнес,
  • припинення виводу прибутків підприємств за кордон,
  • підприємства зможуть без втрат залишати кошти в обороті та розширювати свою діяльність, створювати нові робочі місця,
  • справедливе оподаткування прибутку. Прибуток – це те, що заробив власник підприємства, вилучив з підприємства та використав на свої особисті потреби. Все, що заробило підприємство, — це його обігові кошти, які не будуть оподатковуватися доки будуть використовуватися у діяльності підприємства,
  • усунення корупційних схем у фіскальних та контролюючих органах та можливостей використання таких органів у особистих інтересах окремих суб’єктів господарювання (рейдерство, перевірки на замовлення тощо),
  • підвищення інвестиційної привабливості національної економіки,
  • спрощення, і, як наслідок – здешевлення процедур адміністрування податків,
  • підвищення якості та ефективності податкового контролю суб’єктів господарювання,
  • розвиток фондового ринку та ринку капіталів.