Законопроект №2449 – Підвищення мінімального розміру орендної плати за земельні паї

Законопроект М.Опанащенко № 2449 :
 — встановлення мінімального розміру орендної плати за земельні паї: не менше 5% на богарі та 7% — на зрошуваних землях;
— запровадження відповідальності орендаря за невиплату або несвоєчасну виплату орендної плати людям;
— обов’язок орендарів підвищити орендну плату до зазначених розмірів відразу після прийняття законопроекту.

Згідно статті 13 Конституції України, земля є багатством українського народу. Для 80% сільського населення орендна плата за належні їм земельні ділянки – основна складова родинного бюджету. Діючим законодавство не визначено чіткого мінімального розміру орендної плати за земельні ділянки (паї). Нормативний акт, що закріпив мінімальний розмір орендної плати 3%, має лише рекомендаційний характер та не зобов’язує орендарів переукладати діючі договори оренди з низькою орендною ставкою у 1-1,5%. Люди лишилися один на один з сільськогосподарськими підприємствами, які щороку знаходять нові способи не платити за оренду земельних паїв, не кажучи вже про підвищення орендної ставки.
В даний час попит на земельні ділянки сільськогосподарського призначення значно перевищує їх пропозицію. Є можливість перерозподілу використання земельних ділянок з наданням переваги тим сільськогосподарським підприємствам які здатні оплачувати орендну плату, встановлену законом.
Необхідно усунути корупційну складову у формуванні орендних відносин, послабивши вплив місцевих органів державної влади на встановлення основних умов оренди землі. Зараз саме від них залежить виконання або ігнорування підприємствами зобов’язань щодо підвищення орендної ставки.
Економічно обґрунтованим є мінімальний розмір річної орендної плати за користування земельною ділянкою, земельною часткою (паєм), що відносяться до категорії зрошуваних та/або потенційно зрошуваних земель сільськогосподарського призначення, — не менше 7% визначеної відповідно до законодавства вартості земельної ділянки, земельної частки (паю), не менше 5% — на землях сільськогосподарського призначення, де зрошення відсутнє.
Законопроектом також передбачено обов’язок користувачів земельних ділянок ефективно використовувати зрошувані землі, забезпечивши повне використання їх потенціалу та подальший розвиток меліоративних систем. На даний момент неодиничні факти, коли підприємства займають потенційно зрошувані землі але використовують їх неефективно, не розвивають потенціал зрошення і не дають це робити іншим підприємствам.
Встановленням чітких критеріїв користування землею ми створимо сприятливі умови для вітчизняних та закордонних інвесторів.