М.Опанащенко: «Ти і я — здатні! Херсону — кращої долі!»

Шановні мої земляки!
Звертаюсь до Вас з проханням долучитися до обговорення програми розвитку Херсона.
За всі роки незалежності Херсон ніколи на мав чіткого плану дій щодо розвитку міста та забезпечення роботою його мешканців.
Потрібно розуміти, що країна вже давно перейшла до відкритої ринкової економіки. Підприємства, які за радянських часів забезпечували херсонців роботою, вже давно передані у приватні руки та, у більшості випадків, збанкрутували.


Ринкові принципи ставлять високі вимоги до міського керівництва. Вже неприпустимі застарілі методи управління у будь-якій галузі. Розвиток міста для забезпечення роботою його мешканців можливий лише за наявності чіткого плану дій, складеного на підставі реальної оцінки наявних ресурсів, транспортного та трудового потенціалу міста. Керівництво, що не має стратегії та кінцевої мети, а ледве встигає вирішувати поточні питання, – шлях до банкрутства. Місто, як і будь-яке підприємство, яке обирає для себе політику споживання, а не політику розвитку – приречене на банкрутство.
Я мешкаю в Херсоні вже 21 рік.  Коли навчався в університеті, спостерігав, як через невдале керівництво розвалювалися великі будівельні трести, припиняли роботу підприємства, що забезпечувати роботою десятки тисяч херсонців. Власне виробничо-будівельне підприємство створив у той час, коли будівельна галузь в Херсоні майже припинила існування. Величезні підприємства, які мали все для роботи, – парк техніки, досвідчений трудовий колектив, — припиняли роботу та банкрутували. Причина – нездарне керівництво, застарілі методи роботи та відсутність стратегічного плану розвитку.
Я завжди розумів, що для управління підприємством потрібно мати план розвиту, який спирається на новітній досвід управління та обов’язково враховує постійне оновлення засобів, технологій виробництва. Інакше — не витримаєш жорстких умов господарювання. Відповідно, і не зможеш забезпечити себе та свій колектив роботою. Якщо обереш для свого підприємства режим покриття витрат, а не режим розвитку, то через певний час підприємство гарантовано збанкрутує. Принцип режиму покриття витрат – замість пошуку нових додаткових джерел заробітку, постійне скорочення витрат для того, щоб наявних доходів вистачило на їх покриття. Розвиток підприємства можливий тільки за умови постійного пошуку та збільшення нових джерел доходів – освоєння нових видів діяльності, залучення інвестицій для нарощування потужностей, збільшення кількості працюючих.
Аналогічна ситуація з життєдіяльністю міста. Нам потрібно мати чіткий план розвитку Херсона. Визначити його сильні і слабкі сторони, ресурси, особливості географічного розташування, які можуть стати основою розвитку міста, збільшення його доходів та створення робочих місць для його мешканців.
Якщо ми цього не зробимо, рік за роком місто буде скорочувати витрати відповідно до наявних доходів, що будуть постійно зменшуватися. Відповідно, Херсон буде втрачати інвестиційну привабливість та робочі місця для мешканців. Молодь та люди працездатного віку будуть втрачати роботу та виїжджати з міста. Таким чином Херсон може втратити весь свій освітній, науковий та трудовий потенціал.
Нам потрібен свій чіткий план розвитку міста Херсона!
Можна обрати два шляхи:
— або поглузувати з цієї пропозиції, залишити все, як є. І приректи наше місто на зменшення та втрату статусу обласного центру;
— або докласти всіх зусиль та знань, реалізувати нелегкий і досить амбітний  план розвитку м. Херсона

Закликаю всіх активних небайдужих херсонців, підприємців, молодих фахівців, представників профспілок та громадських організацій  до обговорення плану розвитку міста Херсона та надання своїх пропозицій.

Я впевнений, що в м. Херсоні достатня кількість науковців, підприємців та фахівців, які здатні реалізувати цей амбітний план. Нам потрібно повірити в себе, в свої сили. Нам потрібна більшість у міській та районних радах Херсона !

    Тільки ми з вами разом здобудемо Херсону кращої долі!