Програма дій «Херсону – кращої долі!»

       Місто діє як єдина структура із взаємопов’язаних систем таких як водопостачання, транспорт, громадська безпека, енергетика, продовольство та інші. Це велике багатогалузеве підприємство, результатом діяльності якого є забезпечення комфортних умов для життя людей, їх навчання, лікування та захист.
Херсон – має великий потенціал для розвитку. Головне для міста – забезпечити людей роботою. Тоді будуть надходження і до сімейних бюджетів, і до бюджету міста. Адже податки, що сплачуються підприємствами з заробітної плати працівників, – одне з основних джерел наповнення міського бюджету.
      Нам потрібно створити в Херсоні сприятливі умови для ведення бізнесу та реалізації інвестиційних проектів. Забезпечити недоторканість приватного бізнесу! Ніяких хабарів, за вирішення питання, ніяких перевірок – не повинно бути!
      Розвиток підприємств, раціональне використання, модернізація, розширення існуючих виробничих потужностей – це робочі місця для херсонців, запорука гідного майбутнього для мешканців міста та нашої молоді.


     Кожному мешканцю – картку херсонця! Це – європейський досвід!

Метою створення системи «Картка херсонця» є надання мешканцям Херсона зручного та універсального інструменту для отримання соціальної допомоги, такої як:
— пільги на проїзд у громадському транспорті;
— отримання соціального дисконту для оплати товарів у магазинах і супермаркетах, а також пільг при купівлі медикаментів в аптеках;
— обслуговування в лікувально-профілактичних установах, отримання медичних послуг тощо.
Кожна людина, яка більше 10 років жила та працювала для Херсона, отримає таку картку. Таким чином вартість соціальних товарів і послуг буде диференційованою для херсонців та гостей міста. Основний обсяг наданих місцевим мешканцям пільг та знижок буде компенсований за рахунок повної оплати вартості гостями міста.


      Збільшити вантажообіг Херсонського морського порту

Херсон має потенціал щодо створення робочих місць в портовій галузі. Херсонські порти мають потужність забезпечити вантажообіг не менший, ніж порти Одеси. Єдиною перешкодою для повного використання потенціалу наших портів є локальне підняття породи у місці виходу р. Дніпро до лиману. Ріка має достатню глибину русла для заходу великотоннажних суден, глибина лиману — також достатня. У місці локального підняття породи – на невеликій ділянці дна – глибина водойми складає менше 8 метрів.  Щоб забезпечити повне використання потужності херсонських портів, необхідно виконати днопоглиблювальні роботи і усунути зазначену перешкоду для заходу у херсонський порт великотоннажних суден.
Збільшення вантажообігу Херсонського морського порту забезпечить інтеграцію міста у систему міжнародного транзиту вантажів та створення робочих місць у портовій та інших транспортних галузях:
— розвиток логістики, експорту транспортних послуг і міжнародного транзиту через територію Херсонської області. Це вдвічі збільшить кількість високооплачуваних робочих місць;
— удосконалення транспортної інфраструктури — привабливими для інвесторів стане реконструкція існуючих та будівництво нових об’єктів транспортної інфраструктури, нарощування кількості одиниць транспортних засобів для обслуговування вантажопотоків. Будуть створені умови для збільшення кількості робочих місць у будівельній галузі;
— відродження судноремонтних та суднобудівних підприємств.
Розвиток існуючих та нових підприємств портової і пов’язаної з нею інфраструктури – робочі місця для херсонців та значні додаткові надходження до міського бюджету


      Повернення місту приватизованих підприємств-гігантів, що неефективно використовуються та не дають херсонцям роботи

В Херсоні була створена значна база промислових підприємств, які забезпечували роботою майже все населення міста. Таких, як: ХБК (більше 25 000 працюючих), напівпровідниковий завод (близько 12 000 працюючих),  комбайновий завод (14 000 робочих місць), завод карданних валів (більше 1400 робочих місць), швейна фабрика «Більшовичка» (1300 робочих місць) та інші.
Нові власники підприємств, після їх приватизації не змогли забезпечити їх роботою. Підприємства зупинилися, люди звільнені. Зараз більшість з них знаходиться у напівзруйнованому стані.
За існуючої ситуації, деякі власники приватизованих підприємств вже довели свою нездатність залучити інвестиції для модернізації та ефективної роботи. А потенційні інвестори не розглядають такі підприємства, як об’єкти для вкладення коштів та отримання прибутку. Адже підприємства вже мають таких власників-невдах.
Потрібно створити всі умови для інвесторів:
— націоналізувати та повернути у власність міської громади всі приватизовані підприємства, які не працюють або використовуються менше, ніж на 15% своєї проектної потужності,
— провести інвестиційні конкурси щодо залучення найбільш ефективних інвесторів, які представлять свої плани відновлення роботи підприємств та їх фінансування,
— на 5 років звільнити такі підприємства від сплати будь-яких місцевих податків.
Тільки так  можна модернізувати та відновити роботу промислових підприємств, які є складовою економіки Херсона та гарантованими роботодавцями для його мешканців.
Херсон має значний трудовий та науковий потенціал. Херсонські профільні університети, професійні середні навчальні заклади виховали багато поколінь фахівців.
Головне завдання – усунути фактор «власників-невдах», які у часи «перебудови» за різними незаконними схемами доводили до банкрутства та за копійки привласнювали підприємства-гіганти. Тобто провести націоналізацію підприємств та повернути їх нинішнім власникам сплачені кошти. Це не буде велика сума – підприємства йшли «з молотка» за безцінь.
За останні роки Херсон перетворився на місто торгово-розважальних центрів, де витрачаються кошти. Для будівництва розважальних закладів руйнують виробничі цехи приватизованих промислових підприємств, де люди колись заробляли гроші. Потрібно припинити таку невдалу політику !


     Домогтися для Херсона статусу спеціальної економічної зони!

Це – нелегке питання, але ми маємо два виходи:
— поглузувати з такого плану і надалі нічого не робити, пустивши все на самотік;
— зосередити всі свої знання, досвід, і вирішити це питання та відкрити Херсону шлях до розвитку.
У цьому питанні Одеса вже має вдалий досвід. Саме коли одесити домоглися створення в Одесі  спеціальної економічної зони – економіка міста почала ефективно і швидко розвиватися!
Спеціальна економічна зона – це звільнення працюючих підприємств від ПДВ, пільги з податку на прибуток, спрощений порядок митного оформлення товарів.
Місто отримає значну конкурентну перевагу перед іншими регіонами – пільгові податковий та митний режими відкриють економіку міста для інвестицій.
Єдина обов’язкова умова для херсонських підприємств – гідний рівень заробітної плати працюючих. Кожен працюючий повинен отримувати не менше 3 доларів за годину роботи.


     Дати зелене світло малому та середньому бізнесу ! Зняти кайдани з бізнесу, а ярмо – з народу!

Зараз людина, яка вміє працювати і здатна відкрити власну справу, не починає її. Причини – значне податкове навантаження, складність звітності перед податковими та іншими органами. А також пов’язані з цим великі початкові та поточні витрати на сплату податків, утримання штату бухгалтерів та економістів. Тому багато здібних людей, зокрема – ініціативна молодь, обмежені у відкритті власної справи, тому що:
по-перше, не мають достатнього стартового капіталу;
по-друге, рівень рентабельності малого підприємства на початковому етапі роботи не витримує таких поточних витрат та оподаткування.
Ми можемо і повинні створити саме для них пільгові умови для роботи – звільнити від сплати місцевих податків і зборів кожне мале підприємство чи підприємця до перших зароблених 100 000 гривень прибутку.
Це дасть старт для розвитку малого та середнього бізнесу. Молодь зможе розпочинати власну справу, займатися приватною підприємницькою діяльністю, розвивати її. Це – нові робочі місця, збільшення обсягів виробництва, товарообігу. Пожвавлення торгівлі, збільшення купівельної спроможності херсонців – наповнення міського бюджету за рахунок непрямих податків зі споживання (тих, які споживачі сплачують в ціні товарів). Тобто оподатковуватися будуть вже зароблені кошти, а не оборотні кошти підприємств.


    Херсон – місто півмільйонник

Комплексне прогнозування соціально-економічного розвитку міста складається із двох взаємопов’язаних чинників:
встановлюється економічна програма розвитку міста;
визначається його містоутворююча база (промисловість, наука, університети і технікуми, адміністративні заклади, зовнішній транспорт, будівельна індустрія).
Проектна чисельність населення міста обраховується за чисельністю кадрів, працюючих у виробничій і невиробничій сфері містоутворюючої бази з урахуванням демографічного прогнозу зростання і зміни вікових груп населення міста.
Потужність існуючої виробничої бази херсонських промислових підприємств розрахована на забезпечення повної зайнятості всього працездатного населення в межах 500 000 мешканців. Інфраструктура Херсона розрахована на комфортне розміщення зазначеної кількості населення.
Податки з заробітної плати людей, непрямі податки зі споживання – основні джерела надходжень до міського бюджету, з якого фінансуються дитячі садки, школи, ремонт доріг, лікарні, соціальна інфраструктура. Рівень платоспроможності міста визначається саме кількістю його мешканців, переважно  – працевлаштованих.
Вже 22 роки йде постійне скорочення чисельності населення м. Херсона. Відбувається негативна зміна його соціально-демографічної структури – в загальній кількості мешканців постійно збільшується питома вага економічно неактивних верств населення – пенсіонерів, людей непрацездатного віку. Молодь виїжджає з міста, оскільки не може отримати роботи та заробити собі на житло.
Заходи щодо збільшення кількості мешканців в Херсоні:
— ніяких зборів і хабарів від інвесторів, які будують житло,
— надавати пільгове житло та земельні ділянки для бійців АТО та їх родин, переселенців із зони проведення АТО,
— забезпечити місцеве кредитування молодих сімей на придбання житла.
— створення на території Херсона ІТ-містечка. На території міста зосереджена велика кількість учбових закладів, де навчається молодь з Херсона та інших міст. ІТ-фахівці, підготовані херсонськими університетами, відомі далеко за межами України. В місті є великі вільні території під забудову, достатній рекреаційний потенціал. Необхідно забезпечити пільгові умови щодо інвестування у ІТ-галузь. Щоб молодь з Херсона та всієї України могла жити і працювати у нашому місті.


     Міський транспорт – система диференційованої вартості для херсонців та гостей міста 

Ми повинні вивчати та впроваджувати європейський досвід.
Впровадження в Херсоні системи диференційованої оплати за проїзд у міському громадському транспорті дозволить надати додаткові пільги для херсонців. Пільги будуть компенсуватися за рахунок гостей міста та тих, хто проживає в Херсоні короткий термін.
Такі системи працюють у європейських країнах. Коли турист або гість прибуває у місто, він купує квиток за звичайною ціною, яка майже вдвічі перевищує вартість квитка для місцевих мешканців.
За такої системи і підприємства-перевізники отримують достатню оплату за надані послуги, щоб забезпечити задовільний рівень прибутковості своєї діяльності. І мешканці міста не страждають від постійного  підвищення тарифів – херсонці отримують помірний стабільний тариф.
Нам потрібно впроваджувати нові технології. Тільки так ми зможемо створити для наших громадян дешеві та зручні умови користування міським транспортом.


      Знизити тарифи — за рахунок ефективного управління системою ЖКХ

В системі ЖКХ м. Херсона працюють багато фахівців – інженерів, сантехніків, слюсарів, зварювальників, електриків. Вони сумлінно та якісно виконують завдання свого керівництва.
Система управління ЖКХ, як на рівні міста, так і на рівні країни, сформована ще за радянських часів планового ведення економіки та на даний час вже застаріла.
Вже 22 роки управління системою ЖЕКів м. Херсона сконцентроване виключно в руках кількох чиновників міської ради. Вони зосередили у себе всі надходження та розподіл коштів, що сплачуються херсонцями за послуги ЖКХ.  Наслідками неефективного,  надмірно централізованого управління є формування стійкої системи хабарів та відкатів при розподілі коштів ЖКХ. За таких умов рішення про спрямування коштів приймаються за ознаками «політичної доцільності» та розміру відкату. Критерії економії, ефективності – нікого не цікавлять.
Як наслідок, ми маємо: майже 90-відсоткову зношеність конструкцій будівель (покрівель, водостоків, мощення тощо); аварійний стан всіх інженерних мереж (водопроводу, каналізації, теплопостачання); аварійний стан асфальтового покриття внутрідомових проїздів. І це все — при постійному підвищення тарифів ЖКХ та оплаті комунальних послуг мешканцями міста.
Наша система ЖКХ – спотворений механізм, де жоден високий керівник ні за що не відповідає. А відкати та хабарі – заздалегідь плануються та закладаються в тарифи.
Жоден інвестор не вкладе свої кошти в підприємства ЖКХ, які працюють на системі відкатів та за існуючої надмірної централізації управління ЖКХ. А саме місто не має достатньо коштів для її модернізації та ефективного використання.
Вирішенням ситуації є зміна схеми взаємодії підприємств ЖКХ з міською владою та інвесторами; оптимізація внутрішніх механізмів управління, в першу чергу – їх децентралізація.
Підприємства ЖКХ необхідно розглядати як складову бізнесу. На базі існуючих ЖЕКів – створити об’єкти для інвестування на конкурсних умовах. Тоді вони зможуть на вигідних умовах залучити кошти для планового ремонту будівель, трубопроводів, котелен. Знизиться собівартість подальшої експлуатації таких об’єктів, і, відповідно – будуть знижені тарифи для херсонців.  Тоді люди отримуватимуть дійсно якісні послуги за розумними тарифами.
Децентралізація руху коштів та роз концентрація повноважень в системі ЖКХ –зниження тарифів для херсонців.


    Віддати владу районним радам ! Розконцентруємо владу – здолаємо корупцію!

Ми чуємо багато гасел про децентралізацію влади в країні. В першу чергу, потрібно децентралізувати владу всередині міста!
Надати районним радам повноваження  для вирішення всіх питань районного значення, ресурси під ці повноваження і відповідальність за результат.
Зараз ми навіть за станом застарілих будівель та пошарпаних меблів районних рад м. Херсона можемо побачити, де в місті дійсно приймаються рішення та сконцентровані фінанси. В рамках державної реформи децентралізації на районні виконкоми поклали велику відповідальність, але міська рада і на крок не поступилася своїми повноваженнями і грошима.
За останні 10 років депутати районних рад м. Херсона (Комсомольської, Дніпровської, Суворовської) були поступово позбавлені всіх повноважень, будь-якого впливу на прийняття рішень та формування міського бюджету. Як це є зараз.
Вся влада та фінанси сконцентровані у міській раді. Безправність районних у місті рад має такі наслідки:
— встановлення нездоланної дистанції між міською радою і мешканцями міста. Це – відсутність будь-якої відповідальності депутатів та виконкому міської ради за свої дії та прийняті рішення;
— тотальна корупція у міській раді. Кулуарні домовленості та хабарі мають для депутатів та виконкому міської ради набагато важливіше значення, ніж потреби простих мешканців міста,
— зниження ефективності управління містом та його економікою. Міська рада та виконком не в змозі відслідкувати та забезпечити якісне вирішення локальних питань районного рівня.

Депутати районних рад є зв’язковою ланкою між виборцями і владою. Округи у них менше, ніж у депутатів міської ради, тому районні депутати мають більше можливостей приділити увагу кожному виборцю і кожній проблемі в своєму окрузі. Багато депутатів мешкають у своїх виборчих округах, що полегшує спілкування з людьми. Можливість безпосереднього спілкування мешканців з депутатами районних рад – гарантія відповідальності депутата перед своїми виборцями. Адже, живучі в одному будинку або в одному кварталі, районний депутат вже не зможе відмахнутися від проблем мешканців (пориву труби, аварійної покрівлі чи ями на дорозі), бо це буде і його проблема також, і він буде її ефективно вирішувати. Для цього ми повинні дати йому достатньо повноважень та фінансових ресурсів.

Районні ради повинні отримати можливість самостійно вирішувати питання на території районів:
— розпоряджатися земельними ділянками (надавати в оренду, під будівництво, вилучати при неефективному чи незаконному використанні);
— планувати і розподіляти бюджет районної територіальної громади;
— визначати основні напрями соціально-економічного розвитку території.

За існуючої ситуації неможлива реалізація жодного локального інвестиційного проекту, оскільки всі повноваження у вирішенні земельних, фінансових, організаційних питань зосереджені у декількох людей у міській раді. Тому у вирішенні будь-якого питання бізнес стикається з необхідністю або дати хабаря – і питання буде вирішено, або намагатися діяти в рамках нав’язаного порядку – тоді питання може вирішуватися роками.
Потрібно роз концентрувати владу та децентралізувати міські фінанси – надати повноваження районним радам, щоб вони не імітували якусь діяльність, а могли реально приймати рішення , розподіляти фінанси, відводити земельні ділянки. А міська рада без погодження з районними депутатами не могла прийняти жодного рішення, яке стосується території та мешканців відповідного району. Тільки так ми забезпечимо врахування інтересів наших підприємців, громадян, квартальних комітетів, ОСББ та ЖЕКів

Управління містом – вирішення низки технічних і управлінських проблем які можуть бути розв’язані тільки за допомогою висококваліфікованих інженерів і управлінців. Повноважні районні ради – основа роботи «соціальних ліфтів»., які дозволять формувати місцеві політичні еліти на підставі реальних досягнень, а не завдяки передачі у спадщину місця у міській раді. Молоді енергійні, кваліфіковані спеціалісти зможуть реалізувати себе у політичному житті міста та розпочати свою діяльність у районних радах. Місто отримає професійне управління та новітні підходи до вирішення застарілих проблем.
Зараз просування молодих спеціалістів унеможливлене тим, що в районних радах вони не можуть реалізувати свої знання і кваліфікацію через урізані повноваження цих органів. А для проходження у міську раду потрібно велика сума коштів. Децентралізувавши повноваження міської ради буде знищено її привабливість для хабарників і корупціонерів.